Blog o zdrowiu: prawidłowe odżywianie, dieta i przepisy
Zdrowy styl życia

Noclegi w Szczyrku ze śniadaniem – plan na weekend

noclegi w szczyrku ze śniadaniem zdrowo i wygodnie

Szukasz ciekawego pomysłu na spędzenie wolnego weekendu czy też na zaplanowanie urlopu na tydzień czy dwa? Sprawdź w naszym artykule dlaczego noclegi w Szczyrku ze śniadaniem to dobra opcja dla Ciebie.

Szczyrk – czy to dobre miejsce na spędzenie wolnego czasu?

Oczywiście w zależności od tego czy planujesz wyjazd rodzinny, z dziećmi czy też ze swoją drugą połówką lub ze znajomymi, będziesz zwracał uwagę na różnego rodzaju atrakcje i udogodnienia. Zarówno szukając lokalizacji na wyjazd jak i noclegów. Szczyrk to turystyczna miejscowość na Śląsku, która co roku kusi swoją ofertą nie tylko fanów zimowych sportów jak narty czy snowboard ale także osoby lubiące aktywnie spędzać czas na górskich szlakach. W Szczyrku znajdziesz wiele atrakcji dla dzieci i dla dorosłych jak aquapark w Wiśle czy Euduro Trails, specjalne trasy dla rowerów elektrycznych, szlaki górskie o różnym stopniu trudności, piękne widoki i lasy. Czy warto postawić na noclegi w Szczyrku ze śniadaniem?


Noclegi w Szczyrku ze śniadaniem dla gości Górskiej Legendy

Noclegi w Szczyrku ze śniadaniem – Górska Legenda

Noclegi ze śniadaniem w pensjonacie Górska Legenda to doskonała opcja dla narciarzy, snowboardzistów czy zapalonych fanów górskich wycieczek, którzy chcą wolny czas wykorzystać na stoku, zamiast przygotowywać posiłki. Górska Legenda oferuje wynajem pokojów ale także niezależnych domków dla rodzin czy grup znajomym. Warto zapoznać się z ich ofertą na każdą porę roku!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *